При настанні холодів кожен хоче подбати про комфорт і теплі свого житла. Інформація актуальна на 2024 г. Не секрет, що погана теплоізоляція – це головний шлях втрати тепла в приміщенні, але сьогодні не кожен будинок або квартира мають такий захист. Якщо ви не знаєте, як правильно організувати Теплоізоляційні роботи, розцінки на них, переходите на портал Rabotniki.ua.
Теплоізоляція під ключ: основні способи утеплення
Утеплювати будь-яку будову можна як зсередини, так і зовні. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Утеплювачів, якими можна скористатися для теплоізоляції стін, досить багато, а ось вибрати потрібний вид для вашого приміщення зможе фахівець. Розглянемо докладніше види утеплення:
- "Мокрий" спосіб утеплення стін. Дуже добре підходить для приватних домобудівництв. Суть роботи полягає в кріпленні утеплювача до стіни, потім все армується скловолоконної сіткою, штукатуриться. Цей спосіб вважається найекономнішим, тому найчастіше використовується.
- Теплоізоляція між стін-це відмінний варіант утеплити споруду. Але такий спосіб підходить тільки в тому випадку, якщо він використовується на етапі зведення будинку.
- Утеплення стін зовні. Ще один затребуваний спосіб для утеплення стін, який проводиться за системою вентильованого фасаду. За правилами такого утеплення, між утеплювачем і стіною будівлі залишається повітряний зазор, який не дає запліснявіти поверхні. Найчастіше метод підходить для промислових будівель, медичних установ, різних торгових і офісних центрів, а також навчальних закладів. У приватному житловому будівництві цей спосіб використовується рідше.
- Облаштування внутрішньої теплоізоляції-це недорогий спосіб утеплення стін. Його використовують набагато рідше, так як метод має ряд недоліків: зміщення точки роси (з'являється конденсат), ізоляція стін від системи опалення. Однак саме утеплення стін зовні використовую, якщо немає технічної можливості зробити це зовні.
Теплоізоляція: ціна послуги та матеріали
Матеріалів для утеплення сьогодні достатньо. Найбільшою популярністю користуються наступні:
- Мінеральна вата. Її використовують для утеплення зовнішньої частини будівлі і всередині приміщення. Серед переваг можна відзначити екологічну безпеку, легкість монтажу, негорючість. При облаштуванні потрібно врахувати і недоліки: паропроникність і водопоглинання, що вимагає гідро - і пароізоляції.
- Пінопласт. Матеріал має низьку теплопровідність, його легко монтувати, також він паронепроникний. Його мінусом можна вважати горючість, одне пінопласт можна просочувати спеціальними хімічними добавками, які відмінно вирішують цю проблему. Застосовувати краще зовні приміщення.
- Екструдований пінополістерол. Матеріал вважається різновидом пінопласту, але має достатню міцність для утеплення фундаменту будинку. Використовують зовні будівлі. Має такі переваги: вологостійкість, паронепроникність, звуконепроникність.
- Пінополіуретан. Це рідкий матеріал, відповідний як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт. Добре тримається на похилих і вертикальних поверхнях. При покритті не утворює швів, а, відповідно, і містків холоду.
Залежно від вибору матеріалу буде відрізняться загальна вартість роботи. Кінцеву суму найкраще обговорити з фахівцем, який буде виконувати утеплення вашого житла. А знайти його можна на порталі Rabotniki.ua. створіть заявку-тендер і опишіть, які саме послуги вам потрібні. Відповіді на основні питання зібрані в розділі "Служба підтримки". Якщо ви не змогли там знайти рішення своєї проблеми, тоді напишіть адміністратору. Ми обов'язково відповімо на ваше запитання!