Стрічковий фундамент 38м.куб, монтаж фбс 78шт, плита- підлога 39м.куб. (Буча)

№208484
Тендер відкритоТендер відкритий для пропозицій
Стрічковий фундамент 38м.куб, монтаж фбс 78шт, плита- підлога 39м.куб. (Буча)

Армування фундаментів:
на стрічці шириною 80см 4прутки арматури зверху і 4знизу, хомут 3шт на 1м.п. подвіний.
На стрічці 60см 4прути арматури зверху і чотири знизу, хомут звичайний через 30-40см
На стрічці шириною 50см по 3 прутки арматури зверху і знизу, хомут звичайний через 30-40см
Висота стрічки 35см
Об єм бетону на фундамент +-38м.куб.
Фундамент планується лити в два етапи. Щитів 140м.п висотою 45см є з попереднього будівництва. Щитів потрібно буде набити нових десь 60м.п

Фбс в один ряд 78шт. На несучих стінах 40-ка на інших 30-ка. Бити і різати не потрібно, згідно розкладки. Є небагато монолітних ділянок між фбс

Після зворотньої засипки по верх фбс лиється плита-підлога висотою 10см, одна сітка, арматура ф8 комірка 20*20
Об єм бетону +-39м.куб.

Приймання бетону автобетононасосом

На території будівництва є битовка з ліжками матрацами та одіялами. Це приватне будівництво (двоповерхові таунхауси). Від дороги високий паркан, вулиця не проїздна.

Шукаю порядних, професійних будівельників.

Зі своєї сторони гарантую порядність, вчасну доставку матеріалів та техніки. Ну і звичайно повний розрахунок згідно домовленості.

Я не посередник, а безпосередньо замовник!

Готовий розглянути усі пропозиції з ринковими (приземленими) цінами.

Бюджет до 200 000 грн
Власник
Можна почати 07.03.2025, Потрібно закінчити до 31.03.2025

Олександр
Зареєстрований 7 років тому
Був на сайті 19 годин тому
Буча (Київська область)
Пропозиції по тендеру (19)
Бригада Елит-Строй
На сайті вже рік тому
Був година тому
Рейтинг: 46 з 80
19 годин тому
Компанія ТОВ ГефестЮА
На сайті вже 2 роки тому
Був 54 хвилини тому
19 годин тому
Майстер Рома Слобоженко
На сайті вже 5 років тому
Був 7 годин тому
Рейтинг: 55 з 80
18 годин тому
Майстер Наті Наті
На сайті вже 11 років тому
Був 42 хвилини тому
Рейтинг: 50 з 80

Бажаю чудового дня!

Пропоную вам свої комплексні послуги:

+ Розробку цікавого Дизайну Фасаду, Будівлі поки ви на цьому етапі (моделювання будівлі, тераси, різні варіанти дизайна фасадів, кольори, освітлення (нічна/вечірня версії), 3д візуалізація, 3д відео-ролик, 360 град. панорами і т.д.)

https://gnadesigngroup.org.ua/ua/budivli.html

+ розробку зонування/планування та проектування благоустрою території та Ландшафтного дизайна, вхідної/в їздної групи, тераси, навісу, різноманітних зон відпочинку, підбір рослин та тротуарної плитки, моделювання індивідуальних локацій, 3д візуалізацію цього, 2д плани, освітлення (нічна версія), 3д відео-ролик, 360 градусів панорами.

https://gnadesigngroup.org.ua/ua/terytoriia.html

+ Дизайн Інтер єра (розробка цікавих рішень, 3д візуалізація, 3д планування/зонування з розміщенням меблів, план електрики, 2д плани, підбір кольорів, меблів, світла, декору, креатива і т.д), 3д тур по приміщенням- 360 градусів панорами.

https://gnadesigngroup.org.ua/ua/interier.html

* При замовленні однієї послуги буде знижка на наступну.

Люблю Творити Індивідуальні, Оригінальні, Креативні рішення. Можу розробити Цікавий дизайн для вас і для тих, з ким ви співпрацюєте, знайомих. Дизайн як для будинків та квартир так і для інших споруд/комерції, бізнесу, приміщень, офісів, закладів, кафе/ресторанів і т.д.

Споруди/Фасад, Ландшафт, Інтер єри, цікаві Інвест. проекти, оригінальні рішення, направлення діяльності, креативні ідеї, арт-об єкти, відео-ролики, благоустрій, творчість, інфо, новини і т.д. див. на моєму сайті: https://GNAdesigngroup.org.ua

Зв язок: (096) xxx xxxx

18 годин тому
Компанія Але-Ста
На сайті вже 5 років тому
Був 4 години тому
14 годин тому
Бригада будмастер 9
На сайті вже 6 років тому
Був 35 хвилин тому
Рейтинг: 50 з 80
6 годин тому
Бригада Рем строй
На сайті вже 3 роки тому
Був година тому
5 годин тому
Бригада БУДРЕМ
На сайті вже 6 років тому
Зараз на сайті
Рейтинг: 53 з 80
5 годин тому
Компанія ФОП Ивашкин Сергей Сергеевич
На сайті вже 4 роки тому
Був 32 хвилини тому
Рейтинг: 65 з 80
19 годин тому
Бригада Олександр Романенко
На сайті вже 4 місяці тому
Був 18 годин тому
Рейтинг: 25 з 80
Авто-переклад Показати оригінал

Доброго дня можемо виконати вашу роботу дякую.

18 годин тому
Майстер Юрій Царук
На сайті вже 18 годин тому
Був 6 годин тому
Рейтинг: 25 з 80

Доброго вечора можеш розглянуть вашу пропозицію...

Якщо цікавить пишіть ознайомлення проекту..

Фінансові питання рішаємо і готові до роботи

18 годин тому
Бригада Альтербуд
На сайті вже 9 років тому
Був 17 годин тому

Вітаю. Напишіть мені в вайбер або телеграм! Скиину інформацію про себе, фото робіт а також пропозицію по будівництву!

17 годин тому
Майстер Василь Шпак
На сайті вже 4 роки тому
Був 23 хвилини тому
Рейтинг: 33 з 80

(050) xxx xxxx-Дзвоніть,домовимось,бригада з досвідом,зробимо швидко і якісно.Можу скинути відео як ми робили такий фундамент літом в Святоперівському.

17 годин тому
Бригада Будуємо майбутнє
На сайті вже 4 роки тому
Зараз на сайті
Рейтинг: 39 з 80

Напишіть мені на вайбер . Скину розцінки .

16 годин тому
Бригада ПЕРСОНАЛ
На сайті вже 6 років тому
Був 4 години тому
Рейтинг: 31 з 80

Доброго дня займаємось монолітними перекриттями з власною опалубкою також лесніци

цікавить співпраця пишить обговоримо

15 годин тому
Бригада Будмонтаж
На сайті вже місяць тому
Був 9 годин тому

Доброго дня, готові виконати Ваше замовлення, є досвід у виконанні монолітних робіт, а саме заливка бомбосховищ, цокольних поверхів

9 годин тому
Бригада Rabotniki.UA
На сайті вже 4 роки тому
Був 6 годин тому
Рейтинг: 34 з 80

Можем уже приїхати на об єкт домовитись, телефонуйте

6 годин тому
Майстер Юрий Лут
На сайті вже рік тому
Був година тому
Рейтинг: 29 з 80
Авто-переклад Показати оригінал
Вартість робіт: 100
Передоплата: С частичной предоплатой
Кількість осіб: 4

Вiтаю!

Пропонуемо (пiсля фундамента) - повний комплект на коробку (без армувань, стовбiв, армопоясiв та подвiйних робiт)

HELUZ FAMILY - це якiсний еко-мат.,(М100) який не потрiбно утепляти i посилювати армуваням, коробка виходе економнiше та в двiчи швидше будiвниство в порiвнянi з ГБ, або цеглою/2НФ, у яких нема такого комплекта.

До Нeluz не потрiбно - арматурa, бетон,(цемент) армування рядiв i армопояса, опалубка, утепленя, або пiдготовка внутрiш. стiн з ГБ, улаштуваня укосiв, анкера/цвяхи, бетонозмiшувач i время (як це потрiбно до ГБ, або цегли/2НФ)

(НЕ плутати з аналогами кер-блокiв др. виробникiв, у них нема того i утепляти потрiбно)

HELUZ FAMILY -це енергоеффективнi однослойнi стiни (не потребують утеплення) це шлiфованi блоки в комплектi з теплими клеями i утепленими елементами на коробку, де все продумано по всiм узлам, кладка (лего) без зупинки, комфорт- мiкроклiмат, чого нема у газобетонa та др.мат.(фото-док.)

HELUZ -пропонуе (новий з-д Чихи з Нiмцi) новi технологii, склопакети на вiкна/дверi - ENERGY+, SHADOW,TRIPLE, INDOOR (з блок. сонця) та другi великоформатнi Триплекси.

Скло на екстер/iнтерер - на перила, альтанки, веранди, душ-кабiни, офiс-перегородки рiзних орнаментiв (кришталь)

Керамiчна черепиця (NEXE) 7-ми видiв, 5-ти кольорiв.

Звонiть, все пояснемо покроково. Док. порiвняня коеф. теплопровiдностi матерiалiв (фото)

Кладка -лего ... https://www.youtube.com/watch?v=0snUXRr5FBU

Перекриття -лего ... https://www.youtube.com/watch?v=Dwi7H16KybQ

Завантажити файли:
4 години тому
Компанія -1901-
На сайті вже 7 років тому
Був 3 години тому

Вітаю, геодезія виконана ? котлован вже викопаний ? Місцеві, можем виконати в швидкий термін .

3 години тому
Додати пропозицію
Служба підтримки