Після спорудження будинку потрібно подбати про збереження його стін, даху, фундаменту від атмосферних опадів – снігу і дощу. Інформація актуальна на 2024 г. З цією метою встановлюють зливоприймач. Це облаштування, за допомогою якого збирається вода, що стікає по водовідвідних трубах не тільки з даху, але і з тротуарних доріжок.
Установка дощоприймача чи не складна, так як він складається всього лише з декількох деталей:
1. Дощоприймач-ємність круглої або квадратної форми, яка збирає рідину.
2. Решітка-призначається для захисту від сміття, встановлюється зверху і є частково декором.
3. Фільтр-сприяє уловлюванню піску, оберігає стокові труби від засмічення дрібним сміттям. Його потрібно чистити, як тільки з'явитися неприємний запах.
При виборі зливоприймач потрібно враховувати ряд факторів, які згодом будуть впливати на правильність його роботи:
- тип каналізації;
- кількість опадів, що випадають;
- швидкість поглинання вологи;
- територія ділянки;
- географія місцевості.
Все це визначає, якого типу навантаження дощоприймач потрібно вибрати. Вони бувають таких класів-А15, В125, С250, D400, Е600, F600, які вказують на витримується ними навантаження.
Є кілька основних видів зливоприймач, які використовуються фахівцями для установка:
1. Чавунні-монтуються на проїжджих частинах і на територіях великого скупчення води. Дуже міцні, відводять велику кількість води, довгий термін служби, не іржавіють, доступна ціна.
2. Пластикові-підходять для монтажу в будь-якому місці, але частіше використовуються в приватних будинках і на дачах. Витримують великі перепади температури, проводять через себе велику кількість опадів, легко чистяться. Через легку вагу, дуже просто монтуються і не створюють складнощів при транспортуванні. Дешево коштують.
Запам'ятавши, що при виборі зливоприймача для установки в приватному секторі або на дачі, більше підійде конструкція з пластика.
Окрему увагу при монтажі зливової системи приділяємо встановлення ливнеколодцев. Адже від правильності їх розташування залежить і робота всієї системи. Проводимо ряд таких робіт:
- виривається поглиблення на 40 см глибше і 10 см ширше, ніж сам облаштування;
- робиться піщана подушка на дні ями;
- вирізається отвір в Баку і прикріплюється каналізаційна труба, по якій і буде відводитися вода;
- конструкція вирівнюється і заливається бетоном;
- встановлюється фільтр і решітка.
Запам'ятавши, місце для установки дощоприймачів вибирається в місцях великого скупчення рідини. При зливі води з даху труба повинна потрапляти на центр пристрою.
У прайсах фірми ціна на послуги по установці зливових дощоприймачів виставлена орієнтовно. Вона вважається за погонний метр для монтажу на глибину до 2 м і включає такі роботи – прокладка траншей, установка труб і дощоприймача, засипка траншей землею. Більш точно ціни за роботу майстер озвучить тільки після огляду об'єкта. Адже багато факторів можуть її змінити:
- складність і обсяг робіт;
- якість обладнання;
- застосування спецтехніки;
- географія ділянки;
- транспортні та додаткові витрати;
- навантаження і вивантаження матеріалів.
На нашому сайті ви знайдете пропозиції від фахівців, готових якісно і в найкоротші терміни виконати установку зливоприймачів на вашій ділянці. При необхідності допоможуть скласти план і кошторис на водовідведення, закупити і доставити всі необхідні матеріали. При замовленні робіт великого обсягу-гарантовано надається знижка.
Середня ціна 439 грн/шт. на основі прайс-листів від 17 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: