Ванна кімната займає не багато місця, але відіграє велику роль. Інформація актуальна на 2025 г. Залежно від вибору сантехніки, отримаємо приємне час проводження чи ні. Уникнути походу у ванну кімнату не вдасться нікому. У кухні найголовніше дві речі: мийка і плита. Решта кухонного приладдя крутяться навколо цих предметів.
Після ремонту, придбаємо сантехніку в вбиральню, якщо колишня прийшла в непридатність або була відсутня зовсім. Зупинивши вибір на вподобаної моделі, потрібно враховувати розміри приміщення і вироби. Необхідно встановити відразу всі частини ванної кімнати: біде, унітаз, раковину. На кухні визначимося зі стільницею для мийки або окремо стоїть тумбою.
Залежить все від розміру ванної кімнати, щоб не помилитися з параметрами, краще запросіть заздалегідь майстра для допомоги у вимірі приміщення. Як ви плануєте кімнату, де відведені місця для установки, розводка водопостачання та каналізації. У маленьких кімнатах, накладні мийки, є відмінним рішенням для економії простору. Зазвичай використовуються над пральними машинами.
Яку встановити раковину:
навісний;
з п'єдесталом;
накладна;
вбудовувану;
нестандартний економний варіант.
З різних матеріалів виготовляють раковини:
порцеляновий;
фаянсовий;
скляний,
металевий;
з натурального каменю.
З фаянсу багато не дорогих моделей, але тендітні. можуть залишатися відколи. Сталеві прослужать довговічно, тільки не можна використовувати сипучі чистячі засоби. Мийки зі скла легко миються і мають різноманітність форм, міцніше фаянсу і порцеляни. Вибір кольору залежить від ваших уподобань, може бути будь-яким. Екологічна з граніту, проста в догляді, дуже міцна. Гранітний умивальник довговічний, заподіяти шкоду неможливо.
Поширена модель раковини на п'єдесталі, кріпиться до стіни анкерами, а не стоїть на ніжці. Вибирати анкерування слід з нержавіючої сталі, з часом звичайні можуть окислюватися.
Важливо встановити раковину на правильній висоті, щоб всі члени сім'ї могли користуватися без праці. Орієнтуватися слід на своїх домочадців. Після того, як закріпили раковину, встановлюємо змішувач, сифон.
Комплект раковини і тумби, встановлюється без праці, найчастіше чаші виготовлені з фаянсу і порцеляни. У тумбі можна зберігати туалетні приналежності, різноманітності форм і кольорів.
Місце для миття посуду
Мийка встановлюється, коли вибрано місце і меблі під неї. Різна глибина чаш, може бути кілька одночасно, розроблено для зручності миття посуду.
Для монтажу на кухні мийки, розрізняють два види:
Вбудована в стільницю.
Накладна.
Накладні мийки бувають: емальовані і з нержавіючої сталі. Вбудовані сталеві, з мінерального каменю, твердих штучних матеріалів.
У мийки врізних різноманітність форм, можуть складатися з кілька чаш, накладні обмежені тумбою. Накладні мийки використовуються для монтажу на стандартних тумбах. Встановлюється тумба на кухні, потім встановити мийку і підвести до неї каналізацію, воду. Кріпиться мийка на шурупи до тумбі, встановлюється змішувач, приєднуємо воду до крана. Змішувач слід вибирати з якісних матеріалів, встановлюватися може як в мийку, так і в стільницю.
Для вбудованої мийки, важлива правильна розмітка на стільниці, по розмітки буде вирізатися лобзиком, для подальшого монтажу мийки. Наявність інструментів і досвід роботи, допоможе майстру швидко впоратися з поставленим завданням. Досвідченому майстру не складе труднощів встановити мийку, тому краще вибрати перевіреного, а не намагатися братися за установку самому.
Середня ціна 573 грн/шт. на основі прайс-листів від 15 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: