Укладання металочерепиці в якості покрівельного покриття за порівняно невеликий термін, що минув з часу її винаходу в Фінляндії в 60-х роках минулого століття, стала надзвичайно популярною. Інформація актуальна на 2024 г. Якостей, якими ця затребуваність обумовлена, чимало: це і міцність, і висока зносостійкість, і нескладний монтаж, а ще велика колірна гамма і асортимент профілю.
Міцність і довговічність металевих пластин забезпечують два фактори - їх матеріал і форма. Металочерепиця є багатошаровим матеріалом, в основі якого лежить тонколистовий метал, покритий спеціальним полімерним шаром, що захищає основу від пошкоджень і забезпечує стійкість кольорового покриття. Вважається, що сталева черепиця міцніше інших видів, проте алюмінієва і мідна набагато менше схильні до корозії, а це помітно подовжує термін служби покриття – аж до ста років. Різні види полімерного покриття роблять металочерепицю універсальним матеріалом, який можна використовувати практично в будь-яких кліматичних умовах, в температурному діапазоні від мінус 50 до плюс 50 градусів при будь-якій вологості і агресивності зовнішнього середовища.
Металеві листи профілюються методом пресування і за зовнішнім виглядом нагадують натуральну черепицю. За рахунок товщини самого листа і ребер жорсткості металевого профілю покрівля з металочерепиці може витримувати вагу людини, а також снігове навантаження до 200 - 250 кг на квадратний метр.
При цьому з усіх видів покрівельних матеріалів, що імітують класичну черепицю, металочерепиця має найменшу вагу - 4-5 кг на квадратний метр. Порівняйте: квадратний метр кераміки важить 38-40 кг, шифер – 10-15 кг, навіть бітумна черепиця важче – 8 кг.За рахунок своєї легкості металочерепиця не потребує особливо міцної кроквяної системі, що укупі з чіткою геометричною формою пластин робить її укладання досить простим і технологічним процесом. Безумовно, є тонкощі монтажу цього виду покрівельного покриття, якими не можна нехтувати, адже, мабуть, єдиний недолік металочерепиці – це високий рівень шуму при дощі або граді. Для того щоб знизити цей рівень, на додаток до шарів тепло - і гідроізоляції при укладанні металочерепиці роблять додаткову звукоізоляцію з декількох шарів мінераловатного або скловатного утеплювача.
Тому розумніше звернутися до фахівців, контакти яких представлені на сайті http://www.rabotniki.ua, вони виконають укладання металочерепиці швидко і з високою якістю.
Середня ціна 228 грн/м² на основі прайс-листів від 158 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: