У сучасній лінійці композитних покрівельних матеріалів Гнучка бітумна черепиця займає аж ніяк не останнє місце завдяки незаперечним якостям: міцності, легкості і відносній дешевизні. Інформація актуальна на 2024 г. Укладання бітумної черепиці ускладнюється лише необхідністю підготовки ідеально рівного суцільного настилу з вологостійкої фанери або якісних дощок. Цю проблему готові вирішити для Вас фахівці, представлені на сайті http://www.rabotniki.ua, що мають багатий досвід в області монтажу покрівлі. У цьому ви можете переконатися, перегорнувши їх портфоліо.
Зауважимо, що черепицею цей матеріал називають в Європі, а на батьківщині, в США і Канаді це гонт або шинглас – за аналогією з дерев'яною покрівельної дранкою. Але, в общем-то, форми бітумної черепиці бувають різні: крім прямокутних, ромбовидних і шестигранних пластин випускаються ще «цегла», «дранка», а також зовсім вже екзотичні «бобровий хвіст» і «драконячий зуб». Завдяки такій різноманітності форм бітумною черепицею можна покривати дахи навіть найскладніших конфігурацій, а лінійка кольорів дозволяє зробити будь-яку покрівлю абсолютно індивідуальною і неповторною. До того ж Нарізна черепиця – досить економний в порівнянні з рулонним руберойдом матеріал, що дозволяє уникнути втрат при монтажі.
Кожен з шарів цього композитного матеріалу по-своєму необхідний і грає свою важную роль. Основа-полотно зі скловолокна ( стеклохолст) - з обох сторін обгорнута модифікованим бітумом, який гарантує гідроізоляційні властивості черепиці. Зверху лист черепиці покритий кам'яним гранулятом-базальтової або сланцевої крихтою, що забезпечує захист бітумного шару від жарких сонячних променів, які можуть його розплавити, і від опадів. Через деякий час після укладання листи гнучкої черепиці під сонцем склеюються - відбувається самовулканізація мастики, нанесеної на нижню сторону листа.
В результаті виходить досить гнучка і легка конструкція-лист бітумної черепиці важить в сім разів менше, ніж її керамічний аналог, і лише в півтора рази важче металочерепиці. Композитний склад забезпечує і головні переваги цього виду покрівельного матеріалу: довговічність, високі гідроізоляційні властивості поряд зі звукоізоляцією – шум дощу і граду або стукіт гілок по даху не турбуватимуть мешканців будинку. Правильно і якісно виконана укладання бітумної черепиці дозволить Вам на десятки років забути про покрівлю, а в разі необхідності відремонтувати лише пошкоджену ділянку даху.
Середня ціна 324 грн/м² на основі прайс-листів від 156 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: