Армування стін обов'язкове!Хочете заощадити, купіть менший діаметр арматури (8мм) або композитну.Купіть дешевий клей для газобетону.Зменшуйте кількість армування до двох трьох разів на поверх.
У нинішній час стіни з піно - і газоблоків є одними з найпопулярніших і затребуваних. Інформація актуальна на 2025 г. Це пояснюється тим, що вони відрізняються простотою у використанні і універсальністю. Кладка стін з газоблоку використовується як для несучих, так і для несучих стін, крім цього, використовується для створення перекриттів і прорізів для вікон або дверей.
Також піно - і газоблоки користуються популярністю завдяки своїй стійкості до впливу негативних зовнішніх факторів. Незважаючи на простоту конструкції блоку з газо - або пінобетону, кладка цих будівельних матеріалів насправді не є такою вже й простою. Від навичок і досвіду майстра безпосередньо буде залежати якість і термін експлуатації будівлі. Знайти досвідчених і кваліфікованих фахівців можна на сайті www.rabotniki.ua. У них безпосередньо можна дізнатися ціну за 1 куб кладки піноблоку.
Серед великого асортименту будівельних матеріалів, піноблоки займають топове місце. Така популярність викликана великою кількістю переваг:
Технологія кладки газобетону має на увазі послідовне виконання безлічі етапів. На шар гідроізоляційного матеріалу наноситься розчин і викладається перший ряд газобетону. Фахівці радять починати з кута об'єкта, це забезпечить рівні стіни. Щоб полегшити процес і отримати більш якісний результат, використовуйте шнур-рівень.
Після закінчення кладки першого ряду необхідно перевірити поверхню за допомогою будівельного рівня. Перед тим, як почати кладку наступного ряду, необхідно почекати кілька годин. Кожен наступний ряд потрібно починати теж з кута. При кладці газоблоку потрібно уважно переглядати кожен елемент, щоб вчасно виправити похибки.
Одним з найголовніших моментів в кладці газоблоків є сполучення стін. Також не варто забувають про ізолюючі матеріали.
Сайт "всі працівники" -кращий сервіс для пошуку майстрів для будь-якого виду ремонтно-будівельно-монтажних робіт. На ваш запит сайт видасть вам список майстрів, у яких можна замовити необхідну Вам послугу. При виборі виконавця орієнтуйтеся перш за все на досвід майстра, для цього переглянете його портфоліо та відгуки.
Вартість кладки газоблоку у кожного будівельника своя, вона може залежати від таких факторів, як, досвід майстра, місце розташування об'єкта, обсяг роботи і т. д.
Середня ціна 1367 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 121 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: