По стартовій штукатурці можу дати такі поради:
- вона робиться для того щоб вирівняти поверхню з перепадом більше 5 мм;
- один шар штукатурки не повинен перевищувати 2,5 см;
- основа добре грунтується;
- може виконуватися як гіпсовою так і ЦПС сумішшю;
- виконується по маяках або під провило;
- надалі вимагає обробки шпаклівкою фінішною.
Стартові роботи зі стелею є одними з найбільш важливих для подальшого декорування приміщення і забезпечення функціональності цієї поверхні. Інформація актуальна на 2025 г. Всі роботи виконуються в кілька етапів:
вибір якісної суміші;
усунення перепадів і великих тріщин;
нанесення.
Цей процеси повинні виконувати фахівці, які оцінюють якість стелі до нанесення шару штукатурки і можуть визначити якого роду матеріал найкраще підійде. Його кількість розраховується виходячи з квадратури приміщення, а також наявності або відсутності западин, які змусили б використовувати додаткову кількість матеріалу.
Фахівці перед нанесенням першого шару штукатурки обов'язково затирають всі тріщини і нерівності, які мають великі розміри. Якщо цього не зробити, то навіть перший шар не буде лежати рівно. Саме тому фахівці чекають, поки підсохнуть місця вирівнювання і тільки після цього підходять до виконання головної процедури.
Процес нанесення штукатурки може бути виконаний як за допомогою спеціальної апаратури, так і вручну. Якщо використовувати перший варіант, то разом зі стелею доцільно наносити штукатурку і на стіни, адже використання апаратури передбачає додаткові витрати. Економічно доцільно також використання пристрою на стелях в приміщеннях з великою квадратурою.
Далі слід вирівнювання під правило або по маяках. Якщо вирівнювання відбувається під правило, то потрібно тільки даний інструмент і майстер з хорошими навичками. Якщо вирівнюється під маяки, то потрібно їх попередня установка.
Довірити таку складну роботу найкраще професіоналам, адже саме вони добре розбираються у всіх будівельних процесах і можуть запропонувати клієнтам велику кількість зекономленого часу і навіть матеріалів. Ці переваги досягаються завдяки тому, що фахівці завжди якісно виконують свою роботу і не витрачають зайвих матеріалів в цьому процесі.
Середня ціна 235 грн/м² на основі прайс-листів від 195 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: