Перед будівництвом приватного будинку обов'язково варто задуматися не тільки про внутрішню, але і про зовнішню обробку будинку. Інформація актуальна на 2025 г. На сьогоднішній день все більшої популярності набирає фасад будинку з сайдинга. Вся справа в тому, що цей оздоблювальний матеріал відрізняється від інших великою кількістю переваг і відмінним зовнішнім виглядом. Сайдинг може бути як матовим, так і глянцевим, можна знайти варіації імітації структури дерева або каменю, тобто, з ним можна втілити будь-які дизайнерські рішення в реальність.
Головне-це правильно вибрати сайдинг, а потім укласти його згідно з усіма правилами і вимогами. Самостійно здійснити обробку фасаду сайдингом можна тільки в тому випадку, якщо ви маєте достатньо досвіду і розбираєтеся в тонкощах даного матеріалу. Якщо ж ні, то краще довірте цю справу кваліфікованим фахівцям з сайту «працівники».
Обшивка фасаду сайдингом має на увазі поетапне виконання різних робіт. Перед тим, як приступити до процесу облицювання, варто належну увагу приділити підготовчих робіт. Перш за все, з фасаду необхідно зняти водостічні системи. Якщо стіни будинку раніше були покриті, будь-яким оздоблювальним матеріалом, то його необхідно зняти. Стіни необхідно вирівняти.
Облицювання фасаду сайдингом має на увазі виконання таких етапів:
Якщо стіни будинку нерівні, то монтаж обрешітки повинен бути обов'язковим, адже в іншому випадку сайдинг прийме форму нерівних стін, а через деякий час зовсім потріскається. Але монтують обрешітку навіть в тому випадку, якщо стіни рівні. Завдяки цьому між стіною і облицюванням формується зазор, який в подальшому служить додатковою шумо - і теплоізоляцією.
По контуру фасаду необхідно вмонтувати первісну смугу. На кожному вугіллі будинку потрібно вмонтувати куточки, які допоможуть створити гарний і правильний стик.
Існує два варіанти кріплення сайдинга на обрешітку:
Тип кріплення вибирає майстер в залежності від обраного сайдинга.
Хочете, щоб ваш будинок виглядав стильно і презентабельно? Тоді обшивка фасаду сайдингом-це саме те, що Вам необхідно! Знайти перевірених і кваліфікованих фахівців допоможе сайт "працівники".
Вартість послуги у кожного майстра своя, вона може залежати від таких факторів:
При виборі виконавця звертайте увагу на наявність відгуків, вартість, в порівнянні з іншими майстрами, портфоліо і резюме. Також варто уточнити кваліфікацію і досвід майстра, адже від цього залежить якість його роботи.
Середня ціна 293 грн/м² на основі прайс-листів від 2 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: