Здоровий мікроклімат в будинку-запорука здоров'я його мешканців. Інформація актуальна на 2024 г. Для його досягнення необхідний етап в процесі будівництва – гідроізоляція пола, особливо в кімнатах з підвищеною вологістю. Вона захищає бетонну стяжку від попадання вологи з підвалу або нижнього поверху багатоквартирних будинків, не дає протекти воді зверху. У приватних будинках без підвалів її укладання проводитися по периметру навіть перед заливкою стяжки.
Найпоширенішими і доступними матеріалами для гідроізоляції підлоги в квартирі і будинку вважаються руберойд і мастика. Сьогодні майстри можуть запропонувати кілька способів її нанесення, з використанням цих матеріалів:
1. Обмазувальний-ізолюєма поверхня промазується кілька разів мастикою.
2. Обклеювальний - на площину наноситься захисний шар з руберойду.
3. Комбінований-застосовують як мастику, так і руберойд.
Більш підходящий вибирають в залежності від типу приміщення і його функцій.
В одноповерхових будинках без підвалу гідроізоляція бетонний пола проводитися ще перед заливкою цементної стягування, так як при попаданні вологи вона починає тріскатися і руйнуватися. Проводитися вона за допомогою рулонного руберойду, який завдяки своїй товщині і структурі служить ще й теплоізоляцією. Основні технологічні процеси:
- обклеюють стики стін і підлоги ізоляційною стрічкою;
- вирівнюють поверхню, заливши цементом всі нерівності;
- обробляємо поверхню праймером;
- настилаємо руберойд смугами в два шари з нахлестом один на одного близько 5 см, а на стіни до 20см.
- закріплюємо пальником;
- проводимо ізоляцію стиків і щілин спеціальною речовиною.
Після висихання всіх матеріалів, робимо стяжку.
Запам'ятайте! При покритті грунту, в гаражі або на дачі, краще використовувати спеціальну ізоляційну плівку.
Гідроізоляція підлоги з використанням тільки мастики більше підходить для квартир в багатоповерхових будинках. Її часто застосовують, для ізоляції від протікання на сусідній поверх, у ванній і кухні. Для цього очищають поверхню від сміття і бруду і знежирюють. Якщо є западини-вирівнюють. Просочують праймером, а потім промазують мастикою. Дають висохнути, а потім наносять другий шар, перпендикулярно першому. При цьому стіни теж промащуються мастикою на 20-30 см.стики підлоги зі стінами і з усіма комунікаціями додатково заклеюються герметизуючої стрічкою. Після повного висихання можна укладати статевий настил.
Особливий гідроізоляція вимагати дерев'яна підлога, так як матеріал, з якого він виготовлений, відмінно поглинає вологу. Згодом він починає гнити і сприяє утворенню грибка, що небезпечно для оточуючих. Тому рекомендується укласти гідроізоляцію до і після його укладання. Тут вже буде використовуватися комбінований вид ізоляції, і виконуватися такі роботи:
- укладається шар з руберойду;
- монтується дерев'яне підлогове покриття;
- промащується поверхню мастикою;
- фарбується підлога або укладається плитка.
Вартість робіт по гідроізоляції підлог під стяжку в будинках і квартира безпосередньо залежить від матеріалу, який застосовує Майстер, і розраховується за м2. Чим він дорожче, тим Ціна за роботу вище. Крім того, на розцінки можуть вплинути ряд факторів:
- відстань до об'єкта-додаються транспортні витрати;
- вологість повітря і грунту – залежить кількість наносяться шарів матеріалу;
- обсяг робіт;
- терміни виконання.
На нашому сайті представлено безліч пропозицій від фахівців, які не тільки швидко і якісно виконають роботи по гідроізоляції підлог, але і порадують цінами за роботу. Вони підберуть якісний і недорогий ізоляційний матеріал і допоможуть з його доставкою.
Середня ціна 139 грн/м² на основі прайс-листів від 395 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: