Залізобетонний (армований) пояс для фундаменту підвищує міцність будівлі, підвищує опір навантажень, попереджає появу тріщин. Інформація актуальна на 2024 г.
Довідка: армуючий пояс фундаменту - монолітний замкнутий шар, проходить через весь периметр. Являє собою каркас з арматури, залитий бетоном.
Є ряд випадків, в яких він обов'язковий:
ВАЖЛИВО: Армування фундаменту необхідно, якщо в якості матеріалу для будівництва будинку використовуються газо - і пінобетон, черепашник, шлакоблок.
Мвін має пояс фундаменту - це перший армований пояс (при будівництві будівлі їх може бути кілька), ще його називають ростверком.
Послідовність дій при монтажі ростверку:
Опалубка закладається в попередньо підготовлену траншею. Глибина траншеї залежить від особливостей місцевості будівельного майданчика. Висота монолітного ж / б пояса становить від 30 до 50 см, ширина – від 70 до 120. Для опалубки беруть дошку, товщиною не менше 20 мм. закріплюють опалубку розпірками.
Каркас пояса роблять з армованих стрижнів. Стрижні укладаються по всьому периметру траншеї, квадратом або прямокутником. Поздовжні стрижні перекладаються горизонтальними. Для з'єднання всіх елементів каркаса беруть спеціальний дріт. Арматурний каркас встановлюється в опалубку.
Каркас повинен повністю зануриться в бетон-це попередить корозію металевих елементів. Бетон беруть маркою 200 і вище. Під час заливки можлива поява пустот, щоб позбутися від них, використовують вібратор, або просто проштиковують бетон довгим прутом.
УВАГА: заливка повинна відбутися за один раз, тоді бетон рівномірно розподілиться, буде застигати рівномірно, що підвищить його міцність. Вручну виготовити необхідну кількість суміші для такої заливки складно, тому найкраще робити заливку «з міксера».
Від якості ростверку залежить міцність всієї будівлі. Оскільки заливка повинна відбутися "за раз", краще скористатися послугами фахівців. Вибрати їх можна на «всіх працівниках». На сайті працюють зручні фільтри - за ціною, актуальності або рейтингу. У профілях наведена вся необхідна інформація-резюме, відгуки колишніх клієнтів, портфоліо, ліцензії, прайси на послуги. Сконтактуватися з майстром можна в передбаченій для цього формі на сайті. Майстер виїде на об'єкт, і після його огляду складе Кошторис. Розцінка на облаштування монолітного пояса буде залежати від таких факторів:
Якщо ви хочете розрахувати кошторис самостійно, можете орієнтуватися на середньоринкові ціни. Вони вказані на сторінці.
Середня ціна 1594 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 111 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: