Залізобетонний пояс-це обов'язковий елемент будь-якої конструкції, яка зводиться з окремих блоків. Інформація актуальна на 2024 г. Це цегляна або бетонна перев'язка, яка встановлюється на верхній частині побудованої стіни, на цегляній кладці, але обов'язково під перекриттям.
Облаштування бетонного пояса дозволяє запобігти появі тріщин і руйнувань, а також допомагає зміцнити кладку. Крім цього, плити перекриття можуть встановлюватися саме на з/б пояс. Самостійно створити з / б пояс і зайнятися його монтажем буде вкрай складно, оскільки цей процес вимагає безлічі теоретичних знань, практичних навичок і досвіду. Це складний і трудомісткий процес, який під силу далеко не кожному. Тому довірити бетонування фундаментів краще кваліфікованим майстрам.
Як правило, в будівлях з цегли застосовують бетонний пояс, адже він більш надійний і з його допомогою можна вирівняти перепади висоти у верхній частині, щоб установка перекриття була правильною.
Монтаж бетонного пояса проходить в кілька етапів:
Форма і товщина каркаса безпосередньо залежить від висоти майбутнього пояса, очікуваних навантажень і висоти пояса.
В цьому випадку можна використовувати як незнімну, так і знімну опалубку. Незнімний варіант може бути кращим, оскільки вона може стати частиною утеплення фасаду в майбутньому. Стінки опалубки необхідно міцно закріпити, щоб залитий бетон не зумів їх продавити.
Фахівці радять використовувати цемент марки В15. Розчин повинен бути густим, відмінно буде, якщо в нього додадуть гравій, за допомогою цього можна мінімізувати тиск на стінки опалубки.
Залитий розчин в опалубку трамбують за допомогою віброшліфувальної машинки або глибинного вібратора.
Потрібно протестувати те, наскільки висох бетон.
На перший погляд може здатися, що це нескладний процес, але, насправді, він несе в собі купу нюансів, тому повинен здійснюватися бригадою перевірених майстрів.
Не знаєте, де знайти кваліфікованих майстрів для пристрої монолітного пояса? Сайт "всі працівники" допоможе вам з вибором. Тут зі списку самостійних майстрів, будівельних бригад робітників і престижних фірм, ви можете вибрати відповідні вам послуги.
При виборі орієнтуйтеся на загальний рейтинг на сайті, наявність позитивних відгуків, заповнене резюме і портфоліо. Також в обов'язковому порядку уточніть наявність досвіду, оскільки це запорука якісного виконання роботи.
Середня ціна 1617 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 72 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: